قانون جذب چیست ؟

تعداد امتیاز: 0

قانون جذب چیست ؟

قانون جذب چیست ؟

قانون جذب یک قانون جهانی شناخته شده است. اصل و اساس قانون جذب این است که میگوید ما میتوانیم خودمان تمام واقعیت ها را رقم بزنیم و بسازیم. ما چیزهایی را که می‌خواهیم به خود جذب می‌کنیم و همانطور چیزهایی را هم که نمی‌خواهیم جذب خودمان می‌کنیم. ما مردم، وسایلی که اطرافمان هست، فکرها ، ایده‌ها و حتی پولی که در حساب بانکی‌مان هست را بر اساس فکر و احساس‌مان جذب می‌کنیم.

وقتی که باورهای ما محدود باشند ،ثروت و خوشبختی محدودی را جذب خواهیم کرد. وقتی ما باور داشته باشیم که همه چیز امکان پذیر هست و محدودیتی برای ما وجود ندارد آن وقت دنیا برای‌مان محدود خواهد شد! بنابراین وقتی به چیزی فکر می‌کنیم و دقیقا همان خواسته را در زندگی خود جذب می‌کنیم.

قانون جذب قانونی جدیدی نیست ، این قانون در طی سالیان تا به حال به طور ناآگاهانه و یا آگاهانه توسط مردم دنیا استفاده شده است. اگر سرنوشت و یا زندگینامه افرادی را که در گذشته می‌زیستند و دست به کارهای بزرگی در زندگی خود زدند را بررسی کنید متوجه خواهید شد که وجه مشترکی در همگی آنها وجود دارد که آن وجه مشترک قانون جذب نام دارد.

وقتی شما بر روی کمبود توجه می‌کنید دقیقا کمبود را در زندگی خود احساس می‌کنید و واقعیت هایی هم که می‌بینید و یا برای‌تان اتفاق می افتد بر اساس کمبود خواهد بود. ولی وقتی شما روی فراوانی و خوشبختی توجه کنید دقیقا چیزی که جذب می‌کنید فراوانی و خوشبختی در زندگی خواهد بود و از زندگی نهایت لذت را خواهید برد.

حتی برای شما شاید به طور ساده‌تر قانون جذب در زندگی‌تان بارها و بارها اتفاق افتاده است ولی به آن توجه کاملی نداشته‌اید. به طور مثال یک روز که شما می‌خواستید با یکی از دوستان خود تماس بگیرید و با او صحبت کنید ، ناگهان در همان روز دوست‌تان با شما تماس گرفته و شما خیلی هیجان زده به دوست‌تان گفتید : من امروز واقعا میخواستم بهت زنگ بزنم. این یک مثال خیلی ساده و پیش پا افتاده از قانون جذب هست.

برای قانون جذب هیچ محدودیتی وجود ندارد و این خود شما هستید که برای قانون جذب و خودتان محدودیتی قائل می شوید. برای قانون جذب فرقی ندارد که خواسته‌ی شما چه قدر بزرگ و یا کوچک باشد ، قانون جذب خواسته‌ی شما را جذب زندگی‌تان خواهد کرد. مثالی که برای‌تان در مورد تماس با دوست‌تان آوردم یک اتفاق ساده از قانون جذب بود. شما خواسته‌ای برای تماس با دوست‌تان داشتید حال آنکه می‌توانستید خواسته‌ی دیگری برای خودتان داشته باشید.

قانون جذب چگونه عمل میکند ؟

ما در جهانی زندگی می‌کنیم که پر از فرکانس‌های مختلف هست و در هرثانیه میلیاردها فرکانس در سطح جهان بوجود می‌آیند. هر فکری که ما در سر خود داریم دارای یک فرکانس هست که با فکرکردن در مورد خواسته‌های‌مان، فرکانسی را به جهان هستی ارسال میکنیم و متناسب با آن فرکانس که به جهان هستی ارسال کردیم، آن خواسته بعد از مدتی به خود ما برمیگردد و می‌توانیم آن را لمس کنیم و لذت ببریم.

قانون جذب تفاوتی بین خواستههای شما نمی‌گذارد، حال آنکه شاید شما به طور ناخودآگاه فرکانسی را به جهان هستی ارسال می‌کنید که برای‌تان خوشایند نیست. در این جا قانون جذب همان فرکانس را به شما بر می‌گرداند و آن فکر ناخوشایند را در زندگی‌تان احساس خواهید کرد.

حال می‌توانید فرکانسی را که به جهان هستی ارسال می‌کنید برابر با اهداف و خواسته‌های عالی شما باشد. در این صورت قانون جذب آن فرکانسها را به زندگی‌تان برمی‌گرداند و می‌توانید خواسته‌های‌تان را در زندگی مشاهده کرده و از آنها لذت ببرید.

زندگی هر فرد بر اساس خواسته‌های درونی آن فرد شکل گرفته است در اصل اگر بخواهید از خواسته‌های درونی یک فرد آگاه شوید زندگی او را ببینید. دقیقا بر اساس قانون جذب متوجه خواهید شد چه خواسته‌هایی و یا چه فرکانسی را به جهان هستی ارسال کرده است و چه چیزهایی را در زندگی خود جذب کرده است.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان