قانون جذب دروغ !؟

تعداد امتیاز: 0

 قانون جذب دروغ !؟

قانون جذب دروغ !؟

روی کاناپه لم بده و به چیزهای خوب بیاندیش! تو ثروتمند میشوی!!! آیا قانون جذب دروغی بزرگ است!!! این شاید سوال اساسی افرادی باشد که فیلم راز و یا کتاب راز را دیده و خواندهاند و لابد تلاشی هم برای بدست آوردن خواسته‌هایشان کرده‌اند و کتاب‌ها و مطالعاتی در این زمینه داشته‌اند ولی هیچ وقت به نتایج چشمگیری نرسیده‌اند و یا اصلا نتیجه ای را کسب نکرده‌اند!
آیا واقعا قانونی به نام جذب وجود دارد و یا اصلا می توان از آن به عنوان قانون نام برد! یا اینکه قانون جذب دروغ !؟
بسیار از نویسندگان مطرح دنیا درباره قانون جذب و قدرت ذهن انسان کتاب های بسیاری را نوشته‌اند و درباره قدرت ذهن صحبت کردهاند. که اگر شما خواستهای داشته باشید، با فکرکردن به آن و گفتن جملات و عبارات تاکیدی مثبت، آن را بدست خواهید آورد. ولی بسیاری از افراد که این کار را کرده‌اند و نتیجه نگرفتهاند . شاید شما هم تلاش خود را کرده‌اید و این قانون برای شما هم جواب نداده است، نگران نباشید! برای میلیون ها نفر این قانون جواب نداده است.


آیا از نزدیک افرادی را دیدهاید که این قانون برای آنان جواب داده باشد؟ اگر به طور کلی فقط به یک چیز خاص و دوستداشتنی خود فکر کنید و بعد عبارات تاکیدی مثبت را برای آن استفاده کنید و انتظار داشته باشید آن را جذب کنید، شخصا به شما تضمین می‌دهم که موفق نخواهید شد!!

هیچ یک از ثروتمندان دنیا و افراد موفق در دنیا ، به هیچ عنوان تنها از طریق فکرکردن و گفتن عبارات تاکیدی به موفقیت دست پیدا نکردهاند. مگر می شود که فردی در خانه بنشیند و به آرزوهایی که دوست دارد به دست بیاورد فکرکند و عبارات تاکیدی را بارها تکرار کند و بعد از مدتی به طور ناگهانی آن موارد برای آن شخص ظاهر شود. این بیشتر شبیه جادو میماند تا قانونی برای جذب خواستههای‌مان!
اگر زندگینامه افراد موفق در دنیا را مطالعه بفرمائید هیچ کدام از آنان فقط ننشستهاند و به خواستههای‌شان فکر کنند و عبارات تاکیدی را تکرار کنند. من به شما قول خواهم داد که نه تنها یک سال اگر چند صد سال هم کسی این باور را داشته باشد به هیچ موفقیتی دست پیدا نخواهد کرد که اگر برخلاف این بود شما الان باید به خواسته های‌تان میرسیدید. مثالی را برای شما میزنم فردی را تصور کنید که مو به مو تمام مواردی که گفته شده از فکر کردن به خواستهها و تکرار عبارات تاکیدی را انجام میدهد و میخواهد کارخانه ای داشته باشد با درآمدی فوق العاده، ولی هیچ وقت به آن دست پیدا نمیکند. از آن طرف فردی را مشاهده میکنید که اصلا قانون جذب را نمیداند و حتی یک صفحه مطالعه در این زمینه نداشته است ولی فردی بسیار موفق هست و کارخانهای با درآمد بسیار عالی دارد. این مثال من یک حقیقت محض هست که می توان در جامعه‌ی ایران و در سطح جهان آن را مشاهده کرد.
آیا قانون جذب دروغی بزرگ هست که توجه افراد بسیاری را به خود جلب کرده و توانسته عمر، هزینه و بسیاری چیزهای دیگری از افراد را بگیرد و به آنان تنها خیالی خوش بدهد؟ اگر تنها بسنده به این کنید که با قانون جذب بتوانید هر آنچه را که بخواهید بدست آورید من را برای گفتن این موضوع ببخشید ولی سخت در اشتباه هستید!
می توان اینطور گفت که قانون جذب به تنهایی کاربردی ندارد و هرگز شما به خواستههای‌تان نخواهید رسید ولی اگر میخواهید موفق شوید قانون جذب می تواند مکملی برای موفقیت‌تان باشد.
به نظر من اگر شما درصدد کسب درآمد و یا استقلال مالی هستید و یا میخواهید کسب و کاری را شروع کنید می توانید از قانون جذب به عنوان مکمل استفاده کنید که می تواند برای‌تان خیلی عالی باشد. ولی اگر تنها به قانون جذب بسنده کنید متاسفانه باید بگویم شما هم به لشگر شکست خوردهها اضافه خواهید شد!

موفقیت بدست آوردن مجموعه‌ای از قوانین در این جهان هستی می‌باشد که با اجرای تمام این قوانین در کنار یکدیگر می‌توانید خوشبخت، ثروتمند و موفق شوید. تنها با اجرا کردن یک قانون از مجموعه قوانین دستاورد قابل توجه‌ای نخواهید داشت.

به عنوان مثال شما می خواهید در بورس سرمایه گذاری کنید. بر اساس قانون جذب باید در خانه بنشینید و تفکری مثبت داشته باشید و عبارات تاکیدی را بیان کنید ؟! آیا در سرمایه گذاری در بورس موفق خواهید شد! فکرکردن درباره خواسته‌ی‌تان نمیتواند برای شما کد بورس از کارگزاریها بگیرد! نمیتواند به شما یاد بدهد کدام سهام را خریداری کنید! نمیتواند به شما اصطلاحات بورس را آموزش دهد!
تنها شما با حرکت کردن میتوانید به خواستههای‌تان برسید. اگر شما تصمیمی برای آینده خود دارید باید اطلاعات خودتان را در آن زمینه گسترده کنید سپس هدفهایی کاملا واضح و مشخص برای خودتان مکتوب کنید. زمان دقیق را برای رسیدن به اهداف‌تان تعیین کنید و متعهد شوید که تمام تلاش‌تان را برای رسیدن به آن هدف در آن زمان خاص خواهید کرد. سپس اولین قدم را بردارید و به سوی هدف‌تان حرکت کنید و از قانون جذب در طول روز استفاده کنید تا دید مثبتی داشته باشید و انگیزههای‌تان را از دست ندهید.
پس فکر کنم متوجه منظورم شدهاید! شما تنها زمانی موفق خواهید شد که سلسله کارهای گوناگونی را در کنار یکدیگر انجام دهید تا بتوانید موفق شوید و قانون جذب هم باید در این سلسه کارها قرار بگیرد تا در مجموع موفق شوید. قانون جذب به تنهایی هیچ کاربردی برای شما نخواهد داشت و تنها یکی از قدمهایی هست که باید در طول مسیر برداشت و نه “ تنها قدم در مسیر موفقیت ” !

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان