قانون جذب در َ68 ثانیه

تعداد امتیاز: 0

قانون جذب در َ68 ثانیه

قانون جذب در َ68 ثانیه

شما تنها با تمرکزکردن و فکرکردن درباره یک عنوان خاص بصورتی که توجه کامل‌تان را جذب کند، فرکانسی را به کائنات ( جهان هستی ) برای فعال‌کردن آن خواسته ارسال میکنید. قانون جذب خیلی سریع شروع میکند به جوابدادن و فعالکردن فرکانسی که شما به کائنات (جهان هستی ) ارسال کرده‌اید. هرچه قدر شما بیشتر توجه و تمرکزتان را روی یک چیز نگه دارید، خیلی بهتر و سادهتر می توانید این کار را انجام دهید زیرا در این حالت شما در حال جذب کردن چیزی هستید که روی آن تمرکز می‌کنید و قانون جذب خیلی سریع به فرکانس شما جواب می‌دهد و همان فکر را به زندگی شما به هر صورت که خواسته بودید بر می‌گرداند.

با 17 ثانیه تمرکزکردن روی چیزی که می‌خواهید، فرکانسی واحد فعال میشود. هنگامی که شما تمرکزتان را بیشتر کنید و خیلی قویتر توجه‌تان را به سمتی که میخواهید ببرید ، فرکانسی هم که به کائنات ( جهان هستی ) ارسال می‌کنید ، فرکانسی قوی‌تر و یا به اصطلاح تمیزتر خواهد بود و قانون جذب برای شما همان چیزی که درخواست کرده بودید، در زندگی پدیدار خواهد شد. فرکانس‌ها به خودی خود قدرت جذبکردن بالایی ندارند ولی وقتی شما برای مدت طولانی تمرکز و توجه‌تان را روی چیزی نگه می‌دارید، فرکانس‌های ارسالی شما دارای انرژی بالایی برای جذبکردن میشوند.

اگر شما بتوانید تمرکز و فکری خالصانه را بدون هیچ اختلالی به مدت 68 ثانیه داشته باشید، فرکانس ارسالی شما بسیار قدرتمندتر به جهان هستی ارسال می شود و در آن لحظه بر اساس قانون جذب، کائنات (جهان هستی) شروع به تکاپو برای جواب دادن به فرکانس ارسالی شما میکنند.

موقعی که شما تمرکز و فکری خالص را بدون هیچ بی توجهی چندین بار تکرار کنید و آن را به مدت 68 ثانیه نگه دارید، در مدت زمان کوتاهی فرکانس ارسالی شما تبدیل به درخواستی که شما داشته بودید می شود. حتی می تواند جواب‌تان بصورت یک ایده و یا فکر نابی برای درخواستی که داشتید به شما بازگردد؛ این دریافت از کائنات ادامه خواهد یافت و شما خیلی محسوس این تجربه را از کائنات دریافت خواهید کرد تا زمانی که به خواسته‌ی‌تان برسید.

مواردی که شما باید به آنها برای خواسته‌های‌تان توجه کنید عبارتند از :

1- باوری که شما درباره چیزی که به آن فکر می کنید دارید امتیازی بزرگ برای جذب کردن آن خواسته محسوب می شود.

2- شما همان چیزی را که دربارهی آن فکر میکنید و یا به آن توجه میکنید را دریافت میکنید که چه آن را خواسته بودید یا خیر.

3- فکر و باور شما دربارهی خواسته‌ی‌تان برابر است با فرکانسی که شما ارسال میکنید و این فرکانس ارسالی شما توسط قانون جذب جواب داده خواهد شد.

4- هرچه قدر فرکانس ارسالی شما گسترش پیدا کند و قوی‌تر شود ، در نهایت آن فرکانس به اندازهی کافی قدرتمند می شود که کائنات را برای خواسته‌ی شما یکپارچه کند و به شما خواسته‌ی‌تان را باز گرداند.

5- هرچیزی که شما دربارهی آن فکر میکنید و یا احساس میکنید به نوعی به شما باز خواهد گشت و احساس الان شما مطابق با فرکانسی هست که شما قبلا به کائنات ارسال کرده اید.

 

اگر شما این توانایی را دارید که به طور مستقیم تنها به خواسته‌های‌تان فکر کنید و توجه‌تان را به آن سمت ببرید و یا خواسته‌های‌تان را همان طور که می خواهید تجسم کنید و تمام توجه‌تان را به آن جلب کنید، گزینه‌های مختلفی از جهان هستی برای خواسته‌های‌تان دریافت خواهید کرد ولی این را بدانید که قانون جذب نمی تواند تشخیص دهد که این خواسته واقعا به نفع شما خواهد بود و یا به ضررتان. بر این اساس باید مراقب افکار و توجه‌تان در این جهان هستی باشید زیرا وقتی شما فرکانسی را حامل پیامی به جهان هستی ارسال می کنید قانون جذب جواب شما را خواهد داد.

حتی شما می توانید مواردی را برای آینده خودتان پیش بینی کنید و به آنها توجه کنید تا بدست‌شان بیاورید.

در نظر داشته باشید که برای شروع کافی هست، شما 17 ثانیه بر روی درخواسته‌‌تان فکر و توجه کامل‌تان را به آن بدهید سپس فرکانسی به جهان هستی ارسال می‌کنید و کائنات به شما توجه خواهد کرد سپس با 68 ثانیه فکر و توجه مداوم بدون هیچ اختلالی کائنات به درخواست شما بر اساس قانون جذب جواب خواهد داد.

باید مواظب باورهای‌تان در هنگام فکرکردن و توجه کردن به خواسته‌تان باشید زیرا اگر شما یک ماشین خیلی عالی می خواهید که به آن توجه می کنید و آن را تجسم می کنید ناگهان در ذهن شما فکری بیاید که این ماشین خیلی گران قیمت هست تو که پولی نداری ، فرکانسی را به کائنات ارسال میکنید که شما پولی ندارید و همان به شما باز خواهد گشت.

پس مسئله مهم در این‌باره میتواند باورهای شما نیز باشد ولی نکتهی مهم تر این است که شما از قوانین دیگر این جهان هستی برای رسیدن به خواستههای بهره ببرید. زیرا مجموعه قوانین این کائنات باعث موفقیت و خوشبختی در همه‌ی زمینه‌های زندگی‌تان خواهند شد.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان