قانون جذب برای ثروت

تعداد امتیاز: 0

قانون جذب برای ثروت

قانون جذب برای ثروت

شاید بزرگترین دیدگاه اشتباهی که در بین بیشتر افراد وجود دارد این است که مشکل و موقعیت مالی خود را دقیقا نمیدانند که از کجا نشاَت گرفته است. موقعیت مالی و سطح درآمد ما تنها و تنها بسته به سطح فرکانسی از ثروت است که ما در درون آن قرار گرفته‌ایم. که تنها با تغییردادن فرکانسی که داریم، می‌توانید شرایط و موقعیت مالی‌مان را متحول کنیم.

همانطور که در قانون جذب بارها به آن اشاره شده است هر فکری و توجهی که ما به موردی خاصی داشته باشیم، این فکر و یا توجه فرکانس خاصی را به جهان هستی ارسال میکند و این فرکانس دارای انرژی‌ایی می باشد که قابلیت تبدیل شدن به ماده را دارد که این اتفاق در کائنات با توجه به سطح توجهی ما صورت خواهد گرفت.

حال می توان بدین صورت گفت که شاید دیدگاه‌ها و باورهای اشتباه‌مان و برداشت غلطی که از ثروتمندشدن داشتهاید شما را از ثروت دور کرده است. زیرا هر فکر و باوری که ما داریم سطح فرکانسی خاصی را به کائنات ارسال می کند که دقیقا همان فکر و یا همان باور در جهان هستی تبدیل به ماده می شود و در زندگی ما پدیدار خواهد گشت. پس تنها یک راه حل ساده برای ثروتمند شدن وجود دارد و آن تنها این که شما باید سطح فرکانسی و باورهای اشتباه خود را تغییر دهید تا ثروت و نعمت به سمت و سوی شما جاری شود.

اگر شما باور داشته باشید که پول درآوردن سخت است و یا کار هرکسی نیست که پول بسازد اگر این دیدگاه شما باشد، میتوانم که شرایط مالی شما را پیشبینی کنم که حتما شما دارای سطح درآمد کمی هستید که از آن راضی نیستید. زیرا شما سطح فرکانسی را که با این باور ساده به جهان هستی ارسال کردهاید، معنی آن فرکانس این است که پول درآوردن برای شما باید سخت شود و کار شما هم نیست که پول بسازید بنابراین وقتی شما این فرکانس را به جهان هستی ارسال می‌کنید چیزی که شما در بازخورد آن فرکانس دریافت خواهید کرد، شرایط مالی سختی هست که کائنات برای شما پدید آورده است.

تنها ما با تغییر این باور ساده که پول ساختن بسیار آسان و ساده است، سطح فرکانسی را به کائنات ارسال می کنیم که برابر با این است که پول درآوردن برای‌مان بسیار آسان است و بر این اساس کائنات شرایطی را برای‌مان به ارمغان خواهد آورد که پول در آوردن بسیار ساده و دست یافتنی شود و براحتی بتوانیم پول بسازیم و ثروتمند شویم. البته باز تکرار می‌کنم قانون جذب برای ثروت به تنهایی عمل نمی‌کند، بلکه مجموعه‌ای از قوانین شما را می‌تواند موفق و ثروتمند کند.

چند راه حل بسیار عالی و ساده برای بدست آوردن پول و ثروتمندشدن از طریق قانون جذب وجود دارند :

1- تصورکردن ثروت زیاد

بسیاری از مشکل افراد این است که همیشه نگران پول هستند و از اینکه پول ندارند ناراحت هستند و مدام درباره اینکه پول ندارند حرف می زنند. بنابراین فرکانسی را به کائنات ارسال میکنند که پول ندارند و جهان هستی هم شرایطی برای آنها بوجود میآورد که پول نداشته باشند. حال برای حل این مشکل شما باید تصور کنید که ثروتمند هستید و هر آنچه که میخواهید را همین الان دارید.

2- سپاسگزار باشید و پولی را که دارید تحسین کنید

بابت پولی که دارید سپاسگزار و خوشحال باشید و همیشه نسبت به شرایطی که دارید قدردان باشید.

3- تظاهر کنید که ثروتمند هستید

مانند ثروتمندان رفتار کنید و با دیگران طوری سخن بگویید که آنان فکر کنند شما ثروتمند هستید و همیشه سعی کنید مانند ثروتمندان راه بروید و اعمال درست آنان را انجام دهید.

در مجموع تنها با این سه عمل ساده می توانید به جهان هستی فرکانسی را ارسال کنید که برابر با ثروت و خوشبختی می‌باشد و کائنات خیلی سریع بر اساس قانون جذب به شما جواب خواهند داد و ثروت و خوشبختی را وارد زندگی‌تان خواهند کرد.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان