قانون جذب برای ازدواج

تعداد امتیاز: 0

قانون جذب برای ازدواج

قانون جذب برای ازدواج

همه‌ی افراد برای ازدواج معیارهای خاصی دارند و می خواهند که فرد مورد نظرشان برای ازدواج دارای خصوصیات خاصی باشد که آنها مدنظر دارند. بیشتر افراد دنبال فردی با خصوصیات خاص می گردند و می توان گفت ازدواج عالی و خوشبختشدن زمانی اتفاق میافتد که با فرد مورد نظرمان ازدواج کنیم که به جرات میتوان گفت که شیرینترین زندگی را خواهیم داشت. ولی مسئلهای که وجود دارد یافتن شخص مورد علاقه‌مان هست. در اینجا قانون جذب به کمک‌مان می آید و می توانیم با استفاده از قانون جذب برای ازدواج ، فرد مورد علاقه‌ی‌مان را پیدا کنیم و با او ازدواج کنیم.

اولین کاری که باید صورت بگیرید این است که خصوصیات فرد مورد علاقه‌مان را دقیقا و بصورت جز به جز دریابیم و درباره‌ی آن فکر کنیم. بهتر آن است که خصوصیات او را روی کاغذی بنویسید و بصورت لیستی برای خودتان تهیه کنید که فرد مورد نظر شما برای ازدواج باید دارای چه خصوصیاتی باشد که آنها را حتما جز به جز بیان کنید.

سپس اینکه از قدرت تجسم‌تان استفاده کنید و فرد مورد نظرتان با جزییات کامل تجسم کنید و آن قدر این کار را تکرار کنید که تجسم‌تان عمق بیشتری پیدا کند و بتوانید به جزییات بیشتری بپردازید.

در هنگامی که تجسم میکنید حتما باید احساس خوشبختی و سعادتمندی داشته باشید. وجودتان باید به طور واقعی سرشار از شادی و خوشی فرا گرفته باشد؛ به طوری که واقعا به این فکر برسید که چنین فردی را پیدا کرده اید.

این کار را می توانید هرشب انجام دهید و همسر مورد علاقه‌تان را تجسم کنید و اگر تجسم کردن‌تان ضعیف هست می توانید قبل از تجسم کردن همگی موارد را روی کاغذ بیاورید. در اصل روی کاغذ تجسم کنید و درباره‌ی فرد مورد علاقه‌ی‌تان تا جایی که میتوانید با تمام جزئیات فیزیکی، احساسی، رفتاری و غیره بنویسید.

سپس می توانید تجسم را شروع کرده و درباره‌ی فردی که می‌خواهید با او ازدواج کنید همراه با خصوصیاتش تجسم کنید. در این لحضه اگر شما بتوانید فقط به مدت 68 ثانیه این تجسم عمیق را ادامه بدهید و درون‌تان سرشار از احساس شادی و خوشبختی گردد بر اساس قانون جذب در 68 ثانیه کائنات به سبب فرکانسی که شما ارسال کرده‌اید خیلی سریع دست به کار میشوند و راه‌هایی را به شما برای رسیدن به شخص موردنظرتان نشان می‌دهد و یا کسانی را سر راه‌تان قرار میدهد که همان فرد مورد علاقه‌ی‌تان برای ازدواج خواهد بود.

فقط باید قانون جذب برای ازدواج را باور داشته باشید که این قانون برای شما عمل خواهد کرد.

چون اگر باورتان اشتباه باشد و یا به قانون جذب اعتقادی نداشته باشید و جهت سرگرمی و یا هر کار دیگری تمرین‌های گفته‌شده را انجام دهید، نمی توانید انتطار داشته باشید که به خواسته‌های‌تان برسید.

نکته کلیدی که در این راه وجود دارد این است که شما بتوانید یکبار روی کاغذ تجسم‌تان را بیاورید و در مورد آن بنویسید سپس درباره ی آن فکر و تجسم عمیقی انجام دهید. این دو کار یعنی نوشتن و تجسم کردن، با هم خیلی قوی‌تر و موثرتر جواب خواهند داد.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان