معجزه شکر گذاری-معجزه شکر گذاری راندا برن

تعداد امتیاز: 1

معجزه شکر گذاری-معجزه شکر گذاری راندا برن

کتاب کامل معجزه شکرگزاری و سپاسگزاری

دانلود رایگان کتاب پر فروش معجزه سپاس گذاری راندا بران

یکی از مهمترین قانون های جهانی موفقیت که در شروع قرآن هم به وضوح بهش اشاره شده، قانون شکر گزاری و معجزات ناشی از سپاسگذار بودن هست. هر چی ذهنمون بیشتر به شکرگزار بودن در تمامی رخدادهای زندگی  عادت کنه، بیشتر و بهتر می تونیم به موفقیت های بیشتر برسیم.

 

می تونم حدس بزنم که کتاب راز یا فیلم راز رو دیدی و با خانم راندا برن آشنا هستی. خانم راندا برن که یک نویسنده بسیار پر فروش و پر طرفدار در زمینه موفقیت هست کتاب دیگه ای به نام ” معجزه سپاسگذاری ” رو  نوشته است.

این کتاب و مطالب آن تا جایی مهم و قابل تامل هست که به نظرم بدون استفاده از مطالب و نگرش ارائه شده در اون نمیشه به مراحل بالایی موفقیت رسید!

 

 

خداوند در سوره ابراهیم می فرماید : ” اگر شکر گذاری کنید حتماً نعمت هایم را برای شما فزونی می بخشم و اگر نا سپاسی کنید عذاب سختی در انتظار شما خواهد بود “.

دوست خوبم سپاس گذاری بزرگترین قانون موفقیت و پیشرفت و ثروتمندی هست. شکرگزار بودن یکی از رفتار های دایمی افراد موفق و ثروتمند هست.

کتاب معجزه شکرگزاری خانم راندا برن سعی داره با تمرینات سی روزه خودش، به شما تمرین ها و راهکارهای عملی و آسانی رو ارائه بده که بتونی توسط اونا فرکانس های ذهنی خودت رو به مدت یک ماه بطور مثبت تنظیم کنی و به این رویه عادت کنی.

انجام تمرین های سپاسگذاری احساس روزانه شما رو خوب می کنه و شما با حال خوبی که با کمک این کتاب به دست میاری قدرت درخواست نعمت های بیشتر رو از خداوند متعال به دست میاری و با کمک گرفتن از قوانین درخواست و جذب، ثروتمندتر و پیشرفته تر از قبل میشی.

 

در اینجا باید بگوییم ، آنچه که زمانی بدان اعتقاد داشتید حقیقت دارد و این نگرش بزرگسالان نا امید به زندگی است که صحیح نیست . معجزه زندگی حقیقت دارد و به همان اندازه بودن شما راستین است و به راستی زندگی می تواند بیش از آن شگفت آور باشد که شما حتی در درون کودکی می پنداشتید.

در این کتاب ، 28 تمرین وجود دارد که به گونه ای ویژه طراحی شده است تا به شما بیاموزد که چگونه نیروی قدرشناسی را به کار بگیرید و سلامت ، پول، شغل و روابط خود را بهبود بخشید و کاری کنید تا کوچکترین خواسته ها و بزرگترین آرزوهاتان به حقیقت بپیوندد. شما همچنین خواهید آموخت که چگونه مشکلات خود را حل کنید و هرگونه موقعیت منفی را تغییر دهید.

 

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان