قانون جذب در روابط

تعداد امتیاز: 0

قانون جذب در روابط

قانون جذب در روابط

برای داشتن و یا برقرار کردن رابطه‌ای با کیفیت چه می‌توان کرد؟ آیا راه حل و جواب آن قانون جذب هست ؟ بله یکی از راه‌حل‌های مهم آن قانون جذب در روابط است. شاید خیلی از افراد باور نداشته باشند که بیش از نیمی از کیفیت رابطه‌ی‌های ما بر اساس قانون جذب شکل میگیرد که ما خود از آن آگاه نیستیم. زیرا با فکر و باورهای منفی میتوانیم رابطه‌ی‌مان را بی‌کیفیت کنیم و همینطور تنها با داشتن فکر مثبت و باورهای عالی می توانیم با کیفیتترین روابط را داشته باشیم.

حتما افرادی را تا به حال مشاهده کردهاید که روابط آنها چه از لحاظ اجتماعی با دیگران و چه از لحاظ روابط جدی‌تر دارای کیفیت لازم نیست و یکی از بزرگترین نقاط ضعف آنها محسوب میشود. به طور مثال اگر به اطراف خودتان دقت بیشتری کنید حتما فردی را خواهید یافت که با دیگران رابطهای خوبی ندارد و روز به روز رابطهاش با دیگران بدتر میشود، دوستان و حتی همکارانش را از دست می دهد و دیگر کسی به او توجهی نمیکند. اگر با این فرد همسخن شوید متوجه میشوید از اینکه دیگران چنین رفتاری با او دارند راضی نیست و حتی بر صدد آن بر میآید که پاسخ دندان شکنی به دیگران به خاطر رفتارشان بدهد. مشکل از کجا می‌تواندباشد؟ از دیگران و یا خود شخص ؟

مشکل از قانون جذب در روابط هست! بله درست متوجه شدید قانون جذب در روابط . بر اساس قانون جذب هر آنچه را که شما به آن فکر می‌کنید، فرکانسی را به کائنات ارسال خواهید کرد. آن امواج به ماده، انرژی و یا هرچیز دیگری تبدیل میشود و به خود شما باز خواهد گشت. پس آن فردی که در موردش صحبت کردیم توجه‌اش و فکرش بیشتر در مورد این بوده است که چرا دیگران این رفتار را با او می کنند و یا اینکه به سبب رفتار دیگران میخواسته است، پاسخی را به آنان بدهد و به قول معروف ادب‌شان کند. چون توجه و باور این فرد درباره‌ی رابطهها منفی و بیکیفیت هست بنابراین قانون جذب هم همان افکار منفی را وارد زندگیاش میکند و روابط بیکیفیت بیشتری تجربه خواهد کرد. قانون جذب به درست یا نادرستبودن فکر شما کاری ندارد، فقط خواسته، فکر و فرکانسی را که ارسال میکنید را به زندگی‌تان بر میگرداند.

پس اگر ما خواهان رابطه‌ی عالی و با کیفیتی هستیم باید بدانیم باور و فکری مثبت در مورد دیگران باید داشته باشیم و اگر چنین قبیل اتفاقاتی برای‌مان رخ داد، تمام توجه خود را برای آن نگذاریم و برای آن فردی که شاید ناراحتی‌ای برای‌مان ایجاد کرده است و دعا کنیم. برای آن فرد آرزوهای پاک و نیکی داشته باشیم. زیرا تنها با فکرکردن و توجهکردن به آن رفتارها و اتفاقات بد دقیقا همان بدی‌ها را گستردهتر و وارد زندگی‌مان می کنیم. ولی با دعای نیک و آرزوهای خیلی خوب برای آن شخص، رفتار آن فرد تغییر می‌کند و نظرات مثبتی در مورد شما خواهد داشت. حتی این جهان هستی نیز درصدد کمک به شما بر می‌آید.

برای روابط عاشقانه نیز به همین صورت می باشد و باید دارای فکری مثبت با باورهای عالی و درست باشیم.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان